Kurumsal - galeridata.com - Online İkinci El Araç Alım Satım Yazılımı

KURUMSAL

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Netsystem Yazılım, günümüz dünyasının ve geleceğinin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayarak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön vererek, daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri, yazılım ve danışmanlık şirketidir.

Netsystem Yazılım, kurulduğu tarihlerden bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizleri, masaüstü ve mobil uygulamalar konularında hep bir adım ileriye götüren, platformlarda yer alarak, sektörlerinin lideri konumundaki büyük firmalara ve KOBİ’lere sektörel, hazır içerikli çözümler üreten Netsystem Yazılım 'güven' faktörünü şirket genetiğinin vazgeçilmezleri arasında görmektedir. Yeni dönemde de uluslararası vizyonuyla bu bakış açısını sürdürmeye devam etmektedir

Netsystem Yazılım, hizmet verilen sektörler bir araya getirildiğinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde müşterilerine, hızlı ve etkin çözümler üretebilecek bir yapıya sahiptir. Ülke ekonomisine yön veren tüm sektörlerdeki firmalara hizmet veren Netsystem Yazılım için 'uzmanlık' vazgeçilmez değerlerden biridir. Bunun bilinciyle Netsystem Yazılım, sektörel uzmanlığa yatırım yapmaya devam etmektedir.

Uçtan uca çözümlerinde mobil teknolojinin sunduğu tüm avantajları müşterileri ile buluştururken, bulut çözümleri ile müşterilerine önemli ölçüde maliyet avantajları sağlamaktadır.

Netsystem Yazılım 'inovasyon' odaklı düşünce yapısını şirketin temel felsefesi olarak görmekte, baştan sona kapsamlı çözümler üretmeyi ve işe sahip çıkmayı ilke edinmektedir. “Big Data”yı keşfetme ve kullanma imkanlarını müşterilerine sunan Netsystem Yazılım, ihtiyaç duyulan temel bilgileri veri yoğunluğu içerisinden ayıklayarak, firmanın çok daha etkin ve hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca Netsystem Yazılım, bilişim sektörünün lokomotifi olan Ar-Ge alanında önemli oranda yatırım yapmakta ve müşterilerinin çözüm - üretim sürecini baştan sona paylaşabilmektedir.

Netsystem Yazılım, müşterilerine yeni yatırımlar yapabilmeleri için cesaret ve güven veren, inovatif yaklaşımı benimsemektedir. Şu an birçok sektörü kapsayan özel paket yazılımlarının yaratıcısı olan Netsystem Yazılım, sektörel ihtiyaçları kavrayıp, sektörlere özel çözümler sunan akıllı paket yazılımlarını geliştirmeye hızla devam etmektedir.

Netsystem Yazılım, bünyesindeki deneyimli yazılım ekibi, genişletilmiş zengin hizmet içeriği ve özel paket çözümleriyle bilişim teknolojilerinin ilk akla gelen markalarından biri haline gelmiştir. Uygulama Danışmanlığı, Proje Yönetim Hizmetleri ve kullandığı metodolojileriyle sadece noktasal çözüm üretmeyip, süreç danışmanlığı kavramını da müşterileriyle tanıştıran Netsystem Yazılım, ‘’Dönüşüm Yönetimi’’ hizmetleri ile süreç iyileştirme alanında da müşterilerine katma değerli hizmetler vermektedir. Bunun yanı sıra; teknoloji geliştirme, altyapı, sanallaştırma, lisanslama ve destek masası hizmetlerindeki yüksek 'kalite' anlayışı ile sektörün öncüsü olmaya devam edecektir.

Bu yüzdendir diyoruz ki “Siz İsteyin Biz Yapalım”….