Nasıl Çalışır ? - galeridata.com - Online İkinci El Araç Alım Satım Yazılımı
Galeri Data - İkinci el araç alım satım yazılımı
Galeri Data - İkinci el araç alım satım yazılımı
Galeri Data - İkinci el araç alım satım yazılımı
Galeri Data - İkinci el araç alım satım yazılımı
Galeri Data - İkinci el araç alım satım yazılımı

Nasıl Çalışır ?

Yüksek verimlilikte, hızlı ve güvenli özel sunucularımızda yazılımlarımız online bir şekilde çalışarak bulunduğunuz her ortamda iş yerinize ve verilerinize ulaşmanıza imkan tanır.

Süreç

Tüm süreçleri sizin için yönetiyor, yapılandiriyor ve takibini sağlıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey iş süreçlerinizi deneyimli uzman destek ekibimize aktararak ilgili senaryonun oluşturulmasını beklemek.

Demo Talebi

Demo talep formunu sayfamızdan doldurarak size atanan temsilcimizle birlikte dilerseniz işletmeniz üzerinde veya test verilerimizle tüm modüller üzerinde örnekler gerçekleştirerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Lisans Sistemi

Satınalma işlemi sonrası Lisans Sunucumuza gelen başvurunuz çok hızlı bir şekilde cevaplanır, size ve kullanıcılarınıza şirketiniz üzerinde hesaplar açılarak size atanan destek personeli ile birlikte tüm sisteminizi yapılandırmaya başlayabilirsiniz.

E-Fatura Entegrasyonu

galeridata elektronik çözümler e-Fatura ve e-Arşiv ile siz değerli müşterlerimizin elektronik belge dönüşüm süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Türkiye’nin en büyük firmalarıdan eLogo ile çalışan galeridata; deneyimi, altyapısı, yazılım gücü ile belgelerinizin yasal süre boyunca güvenli bir şekilde saklanıp erişilebilir olmasını garanti ediyor.

Teknik Destek

İş Dünyanızı ve her gün ilgilenmek zorunda olduğunuz konuları anlıyoruz. Bunun neticesinde de, her dönemde ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler tasarlıyoruz.

İş sürekliliğini garanti etmek için, olası teknik sorunları hızlı bir şekilde çözmek önemlidir. Sunduğumuz çözümlerle, müşterilerimizin üründen en iyi faydayı almalarını sağlarken, iş süreçlerinizin verimliliğini artırmasına olanak tanıyoruz.

Ödeme

Ödeme sayfamızı kullanarak Kredi Kartınız ile ve Banka Hesap Numaralarımıza Havale / EFT yolu ile satınalmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödemelerde aynı gün içerisinde, Banka havalesi ile olan ödemelerde ise ödemeyi takip eden iş günü içerisinde hesap aktivasyonunuz sağlanır.

Paket Yükseltme

İstediğiniz Planlar üzerinde ilgili değişim talepleriniz doğrudan alınır destek personelimiz tarafından hesap geçiş işlemleriniz yapılarak biran önce sistem tarafından doğrulanır.

Soru ve Talepleriniz

İsterseniz e-mail aracılığı veya web sayfamızdaki çevrimiçi sohbet veya destek telefonlarımız ile mesai saatleri içerisinde destek uzmanlarımıza ulaşabilir, talepleriniz analiz departmanımız tarafından incelenerek değerlendirilir.